Rhodesian ridgeback .

Chovatelská stanice Diamond Red Wheat

 

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice Diamond Red Wheat, která byla založena v roce 2012.

Na těchto stránkách se budeme věnovat krásnému a okouzlujícímu plemeni Rhodeských Ridgebacků a nejen naši fence Image Darma, která je miláčkem naší domácnosti od roku 2009.

K naší domácnosti vždy patřil pejsek, který byl právoplatným členem rodiny. V posledních 20 letech to byli skvělí dobrmani, věrní, přátelští a hodní k dětem. Nástupcem Sorbonnů se stala naše Ridgebacka Image Darma, se kterou jsme založili chovatelskou stanici. Naše Meginka má výbornou povahu a je přátelská k dětem. Protože jsme měli s pejsky velké zkušenosti, naše chovná stanice byla velmi dobře připravena na chov.

Se spojení s nádherným Interchampionem Ecaillem Anunnaki se nám narodilo 12 překrásných a co je důležité, zdravých štěňátek. Se všemi majiteli jsme stále v kontaktu, i přes to, že naši pejsci mají 5 roků. Všichni jsou zdraví.  Jedna holčička žije na Krétě a její páníček nám právě napsal, že je to, to nejlepší, co ho v životě potkalo.

Do chovu jsme si nechali z našich potomků překrásný páreček psů Allison a Angela, kteří již poosmé za sebou vyhráli na klubové výstavě KCHRR nejkrásnější pár psů. Angel se stal chovným psem a Allison  je chovnou fenou. Allison v  loňském roce porodila 9 krásaných, zdravých a  standatrtních štěňátek. Angel letos zplodil také 5 krásných a zdravých potomků.

Otec štěňátek je Equinox In My Soul Quavandoya.  Vzhledem k tomu, že oba mají výstavní úspěchy jsou naše štěňátka velmi krásná  a čilá. 

Oba rodiče jsou Interchampionem, Multichampionen, Klubovým šampionem KCHRR a také Klubovým šampionem ČKRR.

Allison se právě stala 7. nejkrásnější fenou a Angel 9.nejkrásnějším psem  KCHRR za rok 2016.

A také 6. nejlepší fenou a 5. nejlepším psem ČKRR za rok 2016.