VRH "A"

 

Štěnátka se narodila 7. 12. 2012  


 

RHODÉSKÝ RIDGEBACK. Chovná stanice Diamond Red Wheat a fenka Image Darma nabízí nádherná štěňátka Rhodéského Ridgebacka s průkazem původu po výborných rodičích s velkým předpokladem úspěchu na výstavách. OTEC: Ecaille Anunnaki je PŘEKRÁSNÝ, NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SOUČASNÝ RR. INTERCHAMPION CZ, SK, HU, PL, Multi Ch. Multi JCh. Vynikající CHS Anunnaki. MATKA: Image Darma, VT a KV, nadějná 3 letá fenka, po výborných rodičích, exelentních na výstavách. Skvělá CHS Darma. Oba rodiče jsou klidné, vyrovnané a přátelské povahy. Štěňátka budou vhodná nejen na výstavy, chov, sport nebo jen jako vynikající společník do rodiny. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

 

Image Darma and Ecaille Anunnaki
have 12 beautiful puppies, 6 males (2x brown nose) and 6 females (1x brown nose), all have a ridge, no DS, no kinked tail, no block, minimum white !! We 're  happy
.

Z plánovaného krytí se nám narodili štěňátka vrh A.

Celkem 12 nádherných štěňatek, 6 kluků ( 2 x hnědý nosík) a 6 holek ( 1 x hnědý nosík). Všechny štěňátka mají ridge, nemají DS, ani zálomek na ocásku, žádný blok a jen mimimum bílého !! Jsou nádherná a zdravá a mají velkou chuť k jídlu. Již 2. den života jsou velmi čilá. Maminka Image Darma se o ně vzorně stará.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie: Vrh A - prosinec 2012